O mnie

info@dj-lektor.pl
Tel. 500 80 40 40

Nazywam się Marcin Chołuj (pseudonim DJ ?BEAT?) a moje doświadczenie zaprocentuje podczas Naszej współpracy. Muzyka towarzyszy mi od dziecka pracę jako DJ zacząłem w 1996 roku. Od tego czasu nieustannie prowadzę i gram imprezy wszelkiego typu zaspokajając wszystkie (zróżnicowane) gusta moich zleceniodawców.

Profesjonalnie i wedle życzenia poprowadzę każdą imprezę począwszy od wesel oraz bankietów firmowych a kończywszy na dyskotekach szkolnych i balach dla przedszkolaków (szczegóły w zakładce DJ ? PREZENTER).

de541784-89fd-42a6-a5ec-2ff123d92a70Posiadam również doświadczenie jako prezenter i realizator programowy w radiu (5 lat pracy w Radiu Rekord 106,2fm w Radomiu ? własna autorska audycja) co tak naprawdę zaowocowało tym, że aktualnie jestem LEKTOREM nagrywającym we własnym studio nagrań. Współpracuję z wieloma rozgłośniami radiowymi oraz studiami telewizyjnymi na odległość co jest bardzo wygodne dla obydwu stron (szczegóły w zakładce LEKTOR ).

Prowadzę działalnośc gospodarczą i wystawiam faktury VAT Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zapraszam do współpracy. Pozdrawiam Marcin Chołuj

 O mnie